2018 de yedi arama motoru optimizasyonu kuralıArama motoru optimizasyonu, bugün işaret önemli dijital pazarlama stratejilerinden biridir. iyi yalnız icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan tanıdık iseniz, taharri motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün genişlik ehemmiyetli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı insicamlı bir şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO metodik olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler ve teknikler ile devamlı gelişen bir kez alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, arama motoru algoritmalarında nizamlı değişikliklere ayak sağlamak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere ilgi etmeleri okunuşu oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, bayağı işletme sahiplerinin ilerlemesine muavin yürütmek okunuşu taharri motoru oyununu rakiplerine kat kazanmak uğruna yedi SEO emare okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler namuslu ancak şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını okunuşu nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye yardımcı olabilirler.

1-Sesli aramayı çekmece ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir taharri platformundaki tümsek taharri sorgularının yüzdelik 20’sinin ün devamlı olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda taharri sorgusunu açmak alegori ünlü sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı akla ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. muhteva henüz ayrıntılı akrep çevirgeç kelimelere ve ancak konferans yapısına malik olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini ilave etmek de yararlı benzer fikirdir.

2-Önce hareketli düşünün.
Mobil taharri esasen masaüstü aramayı aştı. ün devamlı arama, bunu 2018’de henüz da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi velinimet asistanlardan değil, akil telefonlarından sesli arama kullanır. Google okunuşu başka arama motorları bu eğilimi nüans etmiş ve hareketli mevzun web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, olanca yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine mobil sürümün kalitesine ve içeriğine bakılırsa sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış hareketli sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine ve arama motoru netice sayfalarında SERP henüz vücut sıralarda vaziyet almasına muavin olacaktır. Google, mobil sürümün elbette başarım gösterdiğini, nasıl miktarda seri yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan geçmiş zaman nasıl dek kolayca kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği delik ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin giysi kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış yalnız şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaca sadece özeti ile taharri motoru, kullanıcılara vukuf sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin en az yüzdelik 10’unu SERP’ler üzerine tamlanan en erdemli sonuçlardan almaktadır ve bu mevsim ortamında artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna göre şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde müspet etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına kökeninden kısaltarak cevaplardır. Arama motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı rastlaşmak daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi okunuşu içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri değişmez okunuşu özlü tek şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki gaye önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akil asistanların ve yapmacık zekanın AI, araba öğreniminin ve daha kişiselleştirilmiş bir kez taharri motoru deneyiminin birleşimi sebebiyle dikkate alınması gereken stratejik bir faktör haline gelmiştir. Google, benzer kullanıcının geçmiş aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna okunuşu genişlik alakalı ve aktüel bilgileri yollamak düşüncesince sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların benzer nesne satın kaplamak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini özge sayfalara okunuşu medya satım noktalarına bakarak önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar sadece konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilen medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu takas trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine değer verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen işaret önemli sıralama faktörüdür okunuşu bütün arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz uçarı tek şekilde yüklenmeli, hem mobil hem okunuşu masaüstü platformlarda sorunsuz müşterek şekilde çalışmalı ve tüm bölümlerine erişmesi kolay olmalıdır. Google tarafından yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden daha derinlemesine sürmesi durumunda, tek web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdelik 40’ının geçmiş döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır sadece marjla engeller. Web sitenizi optimize erişmek ve çok yalnız kullanıcı deneyimi sağladığından sakıncasız bulunmak çok önemlidir. alçak web siteleri, SERP’lerde giyecek sıralarda görev almaz ve ceninisakıt organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google okunuşu Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre derinlemesine zamandır egemen olmuştur ve bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar süresince bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ses asistanları ve yapmacık zeyreklik sebebiyle değişmeye başlamış okunuşu değişmeye ek edecektir. Google hâlâ bilge güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor ve Google’dan muhteva çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öteki platformlarda yüzey sıralarda durum almaları web sitesini incele uğruna içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, öteki her şeyden henüz önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve ilgi düzeyi, SEO‘daki genişlik etkili faktörlerden bazılarıdır. bol araştırılmamış okunuşu güncel olmayan sakıt nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. Kötü içerik, tek web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya ayırmak ve tutarlı kaliteyi himaye etmek önemlidir.

Bu ipuçları okunuşu püf noktaları, web sitemiz 2018’deki SEO rekabetçi sularında sizlere yaver olabilir. genişlik önemli kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler için trendleri okunuşu duyuruları takip etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *